GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

OBVESTILO O IZREDNIH RAZMERAH

Spoštovani starši.

Iz medijev smo izvedeli, da se s ponedeljkom vsaj  za 14 dni zapirajo vse šole in vrtci v Sloveniji. Takoj, ko izvemo iz MIZŠ kaj več, vam posredujemo informacije.

Šola nadaljuje z izvajanjem dodatnih preventivnih ukrepov, ki so objavljeni na spletni strani šole in so vam že bila posredovana v obliki Načrta za zagotavljanje kontinuiranega dela na Osnovni šoli Artiče v primeru koronavirusa SARS-CoV-2.

V primeru izrednih razmer, ki bi vključevali zapiranje šol, vas prosimo, da ste dosegljivi na e-pošti.

Prav tako bomo po elektronski pošti komunicirali z učenci, ki imajo svoj e-naslov.

Za učbenike Radovednih pet, Lili in Bine lahko (če še niste) dobite aktivacijsko kodo za uporabo le-teh na spletu. Kode vam dodeli izdajatelj učbenikov, ki ga morate kontaktirati. Prosimo, če to naredite nemudoma.

I učbeniki za večino predmetov se nahajajo na spletni strani eucbeniki.sio.si

Lep pozdrav,

Vesna Bogovič