GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

.

ANKETA O ZADOVOLJSTVU UČENCEV S ŠOLSKO PREHRANO IN PREDŠOLSKIH OTROK V VRTCU

SROMELJSKA PEŠPOT VINA IN SONCA

V petek, 5.5. 2021, smo se pri predmetu Turistična vzgoja odpravile po Sromeljski pešpoti vina in sonca.

DOŽIVETJA NARAVE ARTIČ

Pri izbirnem predmetu Turistična vzgoja je naša mala skupinica v maju prehodila del poti ob energijskih in vodnih točkah.

LOGIČNA POŠAST 2021, DRŽAVNO TEKMOVANJE

petek, 21. maja 2021, se je 20 učencev od prvega do devetega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

IN THE FOREST

Učenci sedmega razreda že celo šolsko leto v okviru Ekošole sodelujejo v projektu Znanje o gozdovih (LEAF = Learning About Forests), zato veliko svojih aktivnosti izvajajo v gozdu.

DOKUMENTAREC UJETE V MEDMREŽJU

Spoštovani starši.

VABILO V PLANINSKI DRUŽINSKI TABOR

Planinsko društvo Brežice vas vabi v družinski planinski tabor, ki bo letos potekal od 10. do 17. julija 2021 v Laškem Rovtu (blizu Bohinjskega jezera).

AKTIVNE POČITNICE V CŠOD

Med počitnicami, ko so starši v službi, CŠOD organizira počitniške tedne, polne veselja, zabavnega športa in ustvarjalnih dejavnosti.

>> Starejši prispevki
ANKETA O ZADOVOLJSTVU UČENCEV S ŠOLSKO PREHRANO IN PREDŠOLSKIH OTROK V VRTCU.
V letošnjem šolskem letu je bila izvedena spletna anketa o zadovoljstvu učencev s prehrano v šoli in predšolskih otrok v vrtcu. Rezultati ankete za šolo in vrtec si lahko ogledate na
AKCIJA ZBIRANJA STAREGA PAPIRJA

Ob dnevu zemlje, ki bo v ČETRTEK, 22. 4. 2021, bo potekala akcija zbiranja starega papirja.

PONOVNO ODPRTJE VRTCA

Spoštovani starši!

Vlada RS je odločila, da se v ponedeljek, 12. 4. 2021 ponovno odprejo vrtci za vse otroke.

Nujno obvestilo - nujno varstvo v času od 1. 4. - 9. 4. 2021

Spoštovani starši!

Vlada RS je odločila, da bo vrtec od 1. 4. do 9. 4. 2021 zaprt, oz. odprt samo za nujno varstvo.

VPIS V VRTEC 2021/2022

VLOGA ZA VPIS V VRTEC

Napotki staršem za lažji začetek

Da bi kar najbolj zmanjšali tveganje za prenos bolezni, smo v vrtcu sprejeli nabor splošnih higienskih in drugih ukrepov Po priporočilu NIJZ.

VRNITEV V VRTEC

Spoštovani starši!

Končno smo dočakali sprostitev ukrepov tudi v naši regiji in z veseljem sporočamo,

da v torek, 9. 2. 2021 odpiramo vrtec in vrata igralnic za vse otroke.

PRIPOROČILA ZA PODPORO OTROKOM PRI SOOČANJU S POTRESOM

Stresni dogodki, kot je potres, lahko pri otrocih izzovejo različne odzive.

SRČKOV TEK ZA ZDRAVO SRCE

V torek, 8. 06. 2021, so v vrtec vsi otroci prišli športno oblečeni. Čakal jih je namreč srčkov tek, ki smo ga organizirali na travnatem igrišču ob šoli, kjer se vedno z veseljem igramo in telovadimo.

Obeležili smo svetovni dan čebel

20. 5. 2021 smo v našem vrtcu obeležili 4. svetovni dan čebel in v ta namen smo ustvarjali na temo čebelic in medse povabili čebelarja.

OBISK POMLADNE VILE

Letošnja pomladna vila je otroke vrtcu obiskala v času, ko se je le-ta že nadvse bohotila po okoliških gozdovih in travnikih...

VRTEC RINGA RAJA

OPIS PROJEKTA