PUST, PUST ŠIROKIH UST!

Tudi v letošnjem šolskem letu smo nestrpno pričakovali obisk pustnih mask in norčij.

Na torkov norčavi dan, je vse skupine vrtca obiskal pust.

Še preden smo smuknili v različne pustne maske in zarajali v maskah v našem vrtcu, smo si poskrbeli za pustno podobo naših igralnic.

Zopet smo se prelevili v metuljčice, pikapolonice, dinozavre, vojne junake, princese, vile, slikarje,... tudi najmlajši iz enote Pintarič so rajali v pustnih maskah, vendar so raje ostali kar v svojih prostorih - da jih kakšna velika pustna žival ne pohrusta, hihi..

Pa si oglejmo, kako smo pust tokrat ujeli v naš fotografski objektiv...

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

PREDSTAVITEV KARATEJA MED VRTIČKARJI

" Karate ni samo boj in ni samo šport ", pravi trener posavskih borilnih veščin Veljko Jukič.

OBELEŽILI SMO TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

Tako kot vsako leto, smo tudi letos, v petek 16. novembra 2018 v okviru dneva slovenske hrane obeležili Tradicionalni slovenski zajtrk.

KU-KUC GLEDALIŠČE Z MAŠO IN MEDVEDOM

V sklopu lutkovnega abonmaja, smo v letošnje leto medse povabile Gledališče KU-KUC, z igrano predstavo MEDVEDJA SIMFONIJA.