|
Tokrat sta nam poročilo s Kop poslala dva fanta - David Laznik in Žan Rožman.
"Zgodaj zjutraj sva se skupaj zbudila. Najprej sva se oblekla in pospravila sobo, nato pa smo se s sošolci odpravili na zajtrk.
Ko smo se vrnili v sobe, smo se preoblekli v kombinezone, v garderobi pa smo se preobuli v smučarske čevlje. Vzeli smo še smuči in palice ter odkorakali na smučišče. Tam smo si pripeli smuči in se spustili po strmini navzdol. Veliko smo se smučali in se peljali s sedežnico. Po nekaj urah smo se združili. Združili zato, ker je učitelj Miran vodil začetnike, Ana pa je imela individualno uro, da se bo lahko vključila v skupino. Skupaj z boljšo skupino smo delali vaje.
Ob 12.15 smo odšli na kosilo, potem pa v sobe - vsak v svojo. Brali smo knjige in nekaj minut namenili družabnim igram.
Potem smo se spet preoblekli in obuli smučarske čevlje. Na smučišču smo se naučili novih smučarskih vaj. Bile so kar težke. Po 16. uri smo smučišče zapustili, smuči pa pospravili v smučarsko sobo.
V svojih sobah smo vzeli peresnice in liste ter odšli v jedilnico pisat naloge. Reševali smo besedilne naloge.
Po večerji nas je veliko gledalo rokomet, nekateri pa so odšli v sobe počivat ali pa se igrat. Sledilo je umivanje in spanje, klub temu, da bi nekateri radi gledali tekmo med Barcelono in madridskim Realom.
Večer smo zaključili s kratko zabavo pižama party.
Tako smo preživeli današnji dan."




|